reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Laser Projector Lite

120 inç boyutunda görüntü yansıtabilen bütçe dostu Xiaomi projektör

Xiaomi, ev ürünlerine bir yenisini ekliyor. Firmanın 2017’de çıkardığı projektörü Mi Laser, bütçe açısından daha ulaşılabilir bir modelle karşımıza çıkıyor.

Xiaomi projektör ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Firmanın Xiaomi Mi Laser Projector Lite isimli yeni ürünü adından da anlaşılacağı üzere 2017’de çıkardığı Mi Laser’ın daha ulaşılabilir bir başka versiyonu. 2 Ocak itibarıyla kendi fon toplama sitesinde ürünü kullanıcıların beğenisine sunacak olan Çinli üretici, orijinal modelden çok daha kompakt bir tasarım tercih etmiş. Yeni Mi Laser Lite, yatay değil dikey bir formla kullanıcılarla buluşuyor. Orijinalden neredeyse aşağı kalır bir yanı olmayan yeni model, 120 inç boyutuna kadar görüntü yansıtabiliyor. Orijinal modelde maksimumda 150 inç boyuta ulaşılabiliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ulaşılabilir fiyat

Teknik detayları henüz fon toplama sayfası açılmadığından net bir şekilde listelenmezken cihazın Full HD çözünürlük sunması bekleniyor. HDR10 desteği de bulunan projektör, etkileyici bir deneyimin kapılarını aralıyor. 2 inçlik iki adet 10W hoparlörle gelecek olan cihazda aynı zamanda Dolby audio ve DTS ses efekt desteği de bulunduğunu ekleyelim. Xiaomi televizyonlardaki ön yüklü MIUI TV sistemiyle gelecek olan cihazın sesle kontrol edilebileceği de kaydediliyor. Xiaomi projektör fon toplama sitesinde yaklaşık 320 dolardan satışa sunulacak. Selefinin 1.500 dolardan satışa sunulduğunu da ekleyelim. İkili arasında ciddi bir fiyat farkı bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Poco F1 tanıtım videosu