reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi’nin sırrı çözülemeyen yeni ürününden ilk görsel

Her ne kadar daha çok akıllı telefonlarıyla ön planda olsa da Xiaomi kullanıcılara farklı alanlarda geniş yelpazede ürünler sunuyor. Firmanın yeni ürünü ise şüphesiz bu yelpazeyi daha da genişletecek.

Xiaomi, akıllı telefonların yanı sıra akıllı televizyon, hoparlör, bilgisayar gibi teknolojinin farklı kollarında ürün üretmeye devam ediyor. Bunun dışında şemsiye dahi üreten firmanın Mi Home çatısı altında ev odaklı ürünleri de bulunuyor. Xiaomi’nin kurucu ortağı Wang Chuan‘ın paylaştığı yeni görsel ise kafaları karıştırıyor. Firmanın ürün üzerinde yaklaşık bir yıldır çalıştığını belirten Chuan, artık ürünü ortaya çıkarmanın vaktinin geldiğine inanıyor. “Herkes beğenecek mi? Biraz kaygılıyım. Deneyen arkadaşlarım korkacaklarını söyledi.” sözleriyle ürünü olduğundan daha da gizemli hale getiren Chuan’un Mi Mix 3 ile çektiği fotoğrafta ise ürünün çok küçük bir kısmı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi

Akıllı duş başlığı mı yoksa projektör mü?

Görseldeki ürün telefon ahizesi gibi bir tasarıma sahip olsa da bıraktığı ilk izlenimde, Çinli üretici akıllı duş başlığı geliştirmiş gibi görünüyor. Firmanın Weibo’daki Xiaomi TV hesabının da ürünü yeniden paylaşması, “ev ürünleri” kategorisine dahil olduğunu düşündürüyor. Muhtemelen duştayken müzik dinleyebileceğiniz hatta belki de televizyonunuza bağlayarak içerikleri aktarabileceğiniz bir duş başlığı olabilir.

Ürünün bir projeksiyon cihazı olabileceğine dair tahminler de bulunuyor. Hatta tahminleri bir adım öteye taşıyarak “projeksiyon cihazı olarak kullanılabilen duş başlığı” diyen kullanıcılar dahi mevcut. Tabii gün sonunda bambaşka bir ürünle de karşılaşabiliriz. Şimdilik resmi duyuruyu beklemek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Kızaklı model Xiaomi Mi Mix 3 tanıtımı