reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10

Sabırsızlıkla beklenen Samsung Galaxy S10 dikkat çekici özellikle geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10 hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Her gün yeni bir haberini duyduğumuz Galaxy S10 ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı.

Gelen son haberlere göre Galaxy S10 serisi Dynamic Vision (Dinamik Vizyon) olarak adlandırılan yeni bir yüz tanıma teknolojisine destek verecek. Samsung’un dinamik görüntü sensörlerini geçmişte kullanılmaya başladığını hatırlatmakta yarar var. Aslında teknolojinin önceki bir versiyonu 2.000 fps’ye kadar video kayıt hızına izin veriyordu. Bu, normal videolar için çok fazla olmasına rağmen, yüz tanıma teknolojisinin doğruluğu açısından önemli olacağı belirtiliyor. Özellikle bu teknoloji 3D haritaların oluşturulmasına yardımcı olacağı dile getiriliyor.

Bu teknolojinin potansiyel olarak dahil edilmesine ek olarak, Galaxy S10 serisinin, köşede bir ekran deliği ve ekran içi parmak izi tarayıcısı kullanan tüm ekranlı bir tasarımla gelmesi bekleniyor. Akıllı telefonlar aynı zamanda çoklu arka kameralara ve Samsung’un Exynos 9820 ya da Qualcomm’ın Snapdragon 855 işlemcilerine de destek verecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 serisi için artık çok az bir süre kaldı

Üç modelin önümüzdeki yılın şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.

Şubat ayı sonlarında MWC 2019’da resmi olarak görev yapması bekleniyor. Bu zaman çizelgesinin henüz resmi olarak teyit edilmesine rağmen akıllı telefonların satışları muhtemelen Mart ortasına kadar başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X