reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10

Prototip Samsung Galaxy S10+ çalışırken görüntülendi

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10+’ın prototipi fabrikada test edilirken görüntülendi.

Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen Galaxy S10 ailesinin en güçlü olmasını beklediğimiz Galaxy S10+ versiyonu tasarımıyla ve performansıyla fark yaratması bekleniyor. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında telefonun ön yüzünde iki adet kameranın yer aldığı görülüyor. İnce ekran çerçevelerinin göze çarptığı modelde arka tarafı göremesek de telefonun arkasında dörtlü kamera sisteminin yer alacağı ifade ediliyor.

Telefonun arkasında üç ve ön tarafında iki olmak üzere toplam beş kamerayla geleceği konuşuluyor. Wall Street Journal’ın aktardığı yeni habere göre telefonun arkasında dört adet kamera yer alacak. Dördüncü kameranın çevreyi üç boyutlu tarama işlevinde ve kameranın artırılmış/sanal gerçeklik uygulamalarında kullanılacağı ifade ediliyor.

Gelen son bilgilere göre Samsung’un yeni amiral gemisi telefonunda 12 GB’lık RAM yer alacak. 12 GB’lık yer alması durumunda telefonun sekmeler arasındaki geçişlerde çok iyi performans sergileyeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Özellikle 4K video kaydı yapanlar için 1 TB’lık depolama kapasitesi sunacağı belirtilen telefonda 6,7 inçlik ekranın yer alacağı belirtiliyor. 6,7 inçlik modelde dörtlü kamera sistemine tercih edileceği ifade ediliyor. Galaxy S10’un 6,4 inç ve 5,8 inç olmak üzere iki farklı versiyonunun daha olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesi için geri sayım başladı

Galaxy S10 ailesi önümüzdeki yılın şubat ayında görücüye çıkması bekleniyor. Yeni modellerin satış fiyatları henüz belli olmasa da yüksek bir fiyattan kullanıcıların karşısına çıkacağını şimdiden söylemek mümkün. Telefonlarla ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X