reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 hakkında dikkat çeken ekran açıklaması

Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında bilgiler durmuyor. Sağlam bir kaynağa göre ailede başkasında olmayacak bir donanım bulunuyor.

Artık kesin olarak dört farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S10 ailesi, biliyorsunuz Infinity O adı verilen bir ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda öne kamerayı içerisine alan bir delik yer alıyor. İşte bu delikli yapıda Huawei Nova 4 ve Galaxy A8s modellerinin de satışa çıkması bekleniyor. Ancak bu modellerin Çin merkezli BOE firması tarafından üretilen LCD ekranlar ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. Samsung Galaxy S10 ailesi ise farkını delikli AMOLED ekran ile koyacak deniyor. Söylendiği kadarıyla delikli AMOLED ekranı şu an sadece Samsung üretebiliyor. Bunun arkasında ise geliştirilen özel HIAA teknolojinin yer aldığı belirtiliyor. Firmanın bu teknolojiyi ancak yeni aileden sonra diğer üreticilere açacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kısa süre önce duyduğumuz kadarıyla Galaxy A8s içerisinde yer alan ekran deliğinin 6.7 mm, Galaxy S10’daki deliğin ise 2-3 mm genişliğinde olacağı da söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin en üstündeki modeli çok merak ediliyor

Beyond X kod adı verilen bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. Ayrıca telefonun arkasında seramik kullanıldığı da söyleniyor. Ek olarak 12 GB RAM ve microSD olmadan 1 TB dahili depolama da beklenenler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Çift çentikli Nubia X