reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4

İşte ilk görseliyle ekran delikli Huawei Nova 4

Kısa süre önce Huawei‘nin ekran delikli bir akıllı telefon lanse edeceği ortaya çıkmıştı. Bunun üzerinden çok geçmeden ekran delikli Huawei Nova 4 görüntülendi.

Akıllı telefon sektörünün yükselen ismi Huawei, ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Yeni ortaya çıkan Huawei Nova 4 ise firmanın ilk ekran delikli akıllı telefon modeli olmaya hazırlanıyor. Bu ekran deliğinin içerisinde ön kamera yer alıyor. Böylelikle çentiksiz ve ince çerçeveli tasarım, kızaklı bir altyapı kullanılmadan elde edilebiliyor. Çentikli telefonları sevmeyenler için güzel duran delik dönemi, ilk olarak yeni Nova ile başlayacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz Samsung Galaxy A8s modeli de delikli bir ekran üzerine kuruluyor. Bu modelin ekranını Çin merkezli BOE firmasının üreteceği söyleniyor. Mate 20 ailesindeki OLED ekranların bir bölümünü de üreten BOE, üretimde başarıya ulaştığı delikli ekranı Huawei’ye de sağlayacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4 hakkında henüz hiçbir teknik detay yok

Ancak yapılan bazı tahminler var. Modelin gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması bekleniyor. Şimdilik kılıf içerisinde görülen telefon, büyük bir ekran üzerine kuruluyor. Telefonun resmi olarak aralık ayında tanıtılacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Delikli modellerden sonra karşımıza katlanabilir telefonlar çıkacak

İLGİLİ HABERLER