reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Nova 4
Huawei Nova 4

Ekran delikli Huawei Nova 4 nasıl görünecek?

Kısa süre önce ortaya çıkan Huawei Nova 4 için ilk konsept tasarım geldi. Oldukça olası olan bu tasarım, üç arka kameralı P20 Pro üzerine kuruluyor.

Advertisement

Huawei Nova 4, Samsung Galaxy A8s gibi bir ekran deliğiyle geliyor. Bu ekran deliğinde ön kamerayı barındıran telefon, bu sayede çerçevesiz yapıyı çentiksiz ve kızaksız sunmaya hazırlanıyor. Bünyesinde Çin merkezli BOE firmasının üreteceği bir LCD ekran yer alacak telefonun konsept hali, Ben Geskin tarafından hayal edilmiş. Aşağıda gördüğünüz tasarımı hazırlayan tasarımcı, modeli P20 Pro formunda karşımıza getiriyor. Bu tasarımla gelmesi çok olası görünen telefon, gayet güzel duruyor. Gençlerin çok dikkatini çeken geçişli renkle hazırlanan konsept, genel olarak şık bir modelin yolda olduğunu akıllara getiriyor. Şimdiye kadar sadece özel bir kılıf içerisinde gördüğümüz telefon, oldukça da büyük diyebileceğimiz bir ekranla geliyor. Burada 6,3 inç seviyesinde bir delikli ekran beklentisi yaratılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Nova 4

Huawei Nova 4 hakkında bildiklerimiz kısıtlı

Telefon için halen benzer tahminler yürütülüyor. Bunlara baktığımız aman Nova ailesinin son üyesinin gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın Honor 10 Lite modeli