reklamı kapat

POPÜLER

Once Upon a Deadpool Wolverine Hugh Jackman

Wolverine’in yıldızı Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Deadpool tanıtımı [Video]

Ryan Reynolds‘ın hayat verdiği Deadpool çocuklara uygun versiyonuyla sinemalara geri dönüyor. Once Upon a Deadpool filmi Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman’ın seslendirdiği yeni tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Hugh Jackman ve Ryan Reynolds arasında arkadaşlık dolu atışma söz konusu. Reynolds yakın arkadaşının son bir defa daha Wolverine‘e hayat vererek beyaz perdeye dönmesini istiyor. Hugh Jackman ise emeklilikte kararlı. Fakat bu aralarındaki dost canlısı atışma sürecinin son bulduğu anlamına gelmiyor. Aksine ikili buldukları ilk fırsatta birbirine laf sokmaya ve bu mücadeleyi güzel amaçlar doğrultusunda kullanmayı sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ryan Reynolds’ın rol aldığı Deadpool 2‘nin çocuklara uygun olacak şekilde yeniden düzenlendiğini ve bir kez daha vizyona gireceğini daha önce duyurmuştuk. İsmi Once Upon a Deadpool olarak açıklanan bu proje Amerika’da 12 Aralık‘ta vizyona girecek. Bu projenin amacı F*ck Cancer isimli kanserle mücadele girişimine katkıda bulunmak. Yeniden vizyona giren filmden elde edilecek gelirin bir kısmı F*ck Cancer girişimine bağışlanacak. Hugh Jackman da iyi bir amaç uğruna yapılan bu çalışmaya sesiyle destek veriyor. Film için hazırlanan tanıtımlardan birini seslendirerek Ryan Reynolds’ı kötülüyor. Onun ününü ve başarısını kendisine borçlu olduğunu söylerken bizleri Once Upon a Deadpool izlemeye teşvik ediyor. Bu kısa ama keyifli tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.