reklamı kapat

POPÜLER

Marvel, Fantastik Dörtlü

Marvel, yeni Fantastik Dörtlü filmi için oyuncu kadrosunu sonunda açıkladı

 - Güncelleme: 14 Şubat 2024 19:43

Marvel, çok uzun zamandır merak edilen yeni Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filmi için oyuncu kadrosunu sonunda açıkladı.

Bir sevgililer günü sürprizi yapan Marvel, yeni Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filminin oyuncularını Mister Fantastic için Pedro Pascal, Invisible Woman için Vanessa Kirby, The Thing için Ebon Moss-Bachrach ve Human Torch içinse Joseph Quinn olarak açıkladı. Özellikle son dönemde çok sayıda büyü içerikte yer alan Pedro Pascal’ın dikkat çektiği yeni film, açıklamaya göre 25 Temmuz 2025‘te sinemalarda olacak. Bu aralar Marvel tarafından ilk fragmanı yayınlanan Deadpool & Wolverine filmi de gündemde yer alıyor. Biliyorsunuz Wolverine denildiği zaman herkesin aklına Hugh Jackman geliyor. Iron Man ile Robert Downey Jr gibi Wolverine ile Hugh Jackman da uzun yıllardır süren birliktelik nedeniyle fazlasıyla özdeşleşmiş durumda. Hatta şu an kimse Wolverine olarak Jackman dışında kimseyi düşünemiyor, role kimseyi yakıştıramıyor. Hugh Jackman Wolverine rolünü çok fazla sürdürmeyecek ancak bir kez daha, son bir kez daha karşımıza gerçek bir “Wolverine” olarak çıkacak. İlk fragmanını aşağıda izleyebileceğiniz Deadpool & Wolverine (Deadpool 3) filminde Ryan Reynolds ile bir araya gelecek Hugh Jackman, ilk fragmanda tam olarak görünmüyor ancak çok keyifli bir içerik kesinlikle bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Temmuz tarihinde izlenebilir olacak yeni film, yüzde 99 ihtimalle son dönemde çok ciddi şekilde geriye düşen ve eleştiriler alan Marvel Studios’un 2024’teki en çok gişe geliri elde eden yapımı olacak. İlk fragman, en son “Loki” 2. Sezon’da görülen Time Variance Authority’nin Deadpool’u doğum gününü kutlarken kaçırdığını ve MCU’ya getirdiğini karşımıza çıkarıyor. Fragman da açık olarak gösterildiği üzere yüksek bir aksiyona ev sahipliği yapacak film, kendisini “Marvel Jesus” olarak adlandıran Deadpool merkezli üçüncü Marvel filmi konumunda.

 

Fantastik Dörtlü yanında bu da ilginizi çekebilir: Corsair’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü