reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Marvel oyunu: "1943: Rise of Hydra" [Video]

Yeni Marvel oyunu geliyor: “1943: Rise of Hydra” [Video]

 - Güncelleme: 21 Mart 2024 08:48

Epic Games firmasının State of Unreal etkinliği yeni Marvel oyunu 1943: Rise of Hydra ile açıldı. Yapımda oynanabilir olacak Captain America ve Black Panther yer alıyor.

Bugün 2025 yılında çıkacağı açıklanan 1943: Rise of Hydra oyunu, aktarıldığı kadarıyla Unreal Engine 5.4 oyun motoru üzerine kuruluyor. Şu an için sadece sayfadaki hikaye videosu paylaşılan oyunun arkasında, Uncharted serisinden tanıdığımız önemli yazar ve yönetmenlerden Amy Hennig yer alıyor. Unreal Engine 5.4 sayesinde grafik kalitesi oldukça yüksek olacak oyun için şu açıklama geçiliyor: “Skydance New Media ve Marvel Games, dört kahramanın farklılıklarının üstesinden gelmesi ve ortak düşmanlarıyla yüzleşmek için çok da kolay olmayacak bir ittifak kurması gereken orijinal bir hikayeyi anlatacak.” Oynanış videosu daha sonra paylaşılacak oyun, yüksek ihtimalle tüm ana platformlarda oynanabilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel en son bir sevgililer günü sürprizi yapmış ve Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filmi için oyuncu kadrosunu açıklamıştı. Yeni Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filminin oyuncuları eğer kaçırdıysanız Mister Fantastic için Pedro Pascal, Invisible Woman için Vanessa Kirby, The Thing için Ebon Moss-Bachrach ve Human Torch içinse Joseph Quinn olarak açıklandı. Özellikle son dönemde çok sayıda büyük içerikte yer alan Pedro Pascal’ın dikkat çektiği yeni film, açıklamaya göre 25 Temmuz 2025‘te sinemalarda olacak.

Bu aralar Marvel tarafından ilk fragmanı yayınlanan Deadpool & Wolverine filmi de gündemde yer alıyor. Biliyorsunuz Wolverine denildiği zaman herkesin aklına Hugh Jackman geliyor. Iron Man ile Robert Downey Jr gibi Wolverine ile Hugh Jackman da uzun yıllardır süren birliktelik nedeniyle fazlasıyla özdeşleşmiş durumda. Hatta şu an kimse Wolverine olarak Jackman dışında kimseyi düşünemiyor, role kimseyi yakıştıramıyor. Hugh Jackman Wolverine rolünü çok fazla sürdürmeyecek ancak bir kez daha, son bir kez daha karşımıza gerçek bir “Wolverine” olarak çıkacak. İlk fragmanını aşağıda izleyebileceğiniz Deadpool & Wolverine (Deadpool 3) filminde Ryan Reynolds ile bir araya gelecek Hugh Jackman, ilk fragmanda tam olarak görünmüyor ancak çok keyifli bir içerik kesinlikle bizleri bekliyor.

26 Temmuz tarihinde izlenebilir olacak yeni film, yüzde 99 ihtimalle son dönemde çok ciddi şekilde geriye düşen ve eleştiriler alan Marvel Studios’un 2024’teki en çok gişe geliri elde eden yapımı olacak. İlk fragman, en son “Loki” 2. Sezon’da görülen Time Variance Authority’nin Deadpool’u doğum gününü kutlarken kaçırdığını ve MCU’ya getirdiğini karşımıza çıkarıyor. Fragman da açık olarak gösterildiği üzere yüksek bir aksiyona ev sahipliği yapacak film, kendisini “Marvel Jesus” olarak adlandıran Deadpool merkezli üçüncü Marvel filmi konumunda.

1943: Rise of Hydra yanında bu da ilginizi çekebilir: Corsair’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü