reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort Earbuds II

Bose QuietComfort Earbuds II kablosuz kulaklık için 6.900 TL’lik fiyat avantajı [Mart 2024]

 - Güncelleme: 20 Mart 2024 22:59

Bose QuietComfort Earbuds II kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya var. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık piyasadaki en iyi ANC performansına sahip kablosuz kulaklıklardan biri.

Kulaklığın beyaz, siyah ve gece yarısı mavisi olmak üzere üç farklı renk seçenekleri bulunuyor. IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı dayanıklı dayanıklı olan Bose QuietComfort Earbuds II hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bose Music uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıkta bas veya tiz ayarı değiştirilebiliyor. Bu sayede bas ağırlıklı parçalar dinlemeyi seviyorsanız uygulama üzerinden bası artırabilirsiniz. Kulaklığa bir yazılım güncellemesi geldiğinde yine bu uygulama kullanılıyor. Bu uygulamaya destek veren diğer Bose ürünleri de Bose Music uygulamasından kolayca kontrol edilebiliyor. Kulaklığın sunduğu kodeklere bakıldığında modelin SBC ve AAC’ye destek verdiğini görüyoruz. Aktif gürültü engelleme performansıyla arka plandaki gürültüyü başarılı şekilde engelleyen model tam dolu pille 6 saat, şarj kutusuyla birlikte 24 saat boyunca kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
,

Bose QuietComfort Earbuds II kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

 Resmi satış fiyatı 16.140 TL olan kulaklık  yapılan indirimle şu anda 9.240 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar kulaklığı kredi kartlarıyla 9 aya varan taksit seçeneğinden de faydalanabiliyor. Bugünlerde üst düzey bir kablosuz kulaklık arıyorsanız belirttiğimiz kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

Bose

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın