reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4
Huawei Nova 4
Huawei Nova 4
Huawei Nova 4

Ekran delikli Huawei Nova 4 canlı görüntülendi

Kısa süre önce ortaya çıkan Huawei Nova 4 için ilk görseller geldi. Modeli çalışırken gösteren bu sızıntı, neyin geldiğini açıkça gözler önüne seriyor.

Huawei Nova 4, son günlerde gündemden düşmeyen modeller arasında başı çekiyor. Bunun arkasında genel olarak delikli ekran yapısı yer alıyor. Biliyorsunuz model bünyesinde Çin merkezli BOE firmasının üreteceği bir LCD ekran taşıyor. Bu ekranın sol tarafında yer alan delik, ön kamerayı içerisine alıyor. Böylelikle çerçevesiz yapı çentik kullanılmadan elde edilebiliyor. Dün Ben Geskin tarafından hazırlanan konsepti yayımlanan telefon, bu sefer canlı olarak görüntülenmiş durumda. Bir kılıf içerisinde karşımıza çıkan telefon, elbette direkt olarak ekran deliğiyle dikkat çekiyor. İlk bakışta küçük görünen bu delik, büyük boyutlu telefonda çok fazla rahatsız etmeyecek izlenimi yaratıyor. Arkasını bu görsellerde görmediğimiz telefon, üçlü kamera üzerine kuruluyor deniyor.

Huawei Nova 4
Huawei Nova 4
Huawei Nova 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 4 teknik olarak hangi detaylara sahip olacak?

Daha önce söylediğimiz gibi halen kesin diyebileceğimiz bilgiler gelmiyor. Ancak sağlam kaynaklar Nova ailesinin son üyesinin gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söylüyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi