reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 16S

Bu tasarım büyük ses getirir; karşınızda merak edilen Meizu 16S

Akıllı telefon dünyasının öne çıkan isimlerinden Meizu, yeni bir model üzerinde çalışıyor. Ortaya çıkan tasarıma göre Meizu 16S çok ses getirecek gibi duruyor.

Meizu’nun 16 serisi tasarımıyla kendisine baktırmayı bilen modeller arasında yer alıyor. Yeni amiral gemisi Meizu 16S ise bunu bir adım daha yukarıya taşıyacak gibi görünüyor. Görebileceğiniz üzere inanılmaz ince çerçeveleri bulunan model, sevindirici şekilde bir ekran çentiğine de sahip değil. Telefon bu yapıyı büyük ihtimalle BOE üretimi LCD ekranında yer alan delik sayesinde sunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesi, Galaxy A8s ve Huawei Nova 4 modellerinde de yer alacak deliklik ekran, bünyesinde ön kamerayı barındırıyor. Parmak izi sensörünün ekrana entegre edileceği belirtilen model, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Görüntüleme konusunda da öne çıkacak gibi duran telefon, kameranın hemen altında ise firmanın ikonik ring flaşını barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu 16S kesinlikle dikkat çekecek bir model

Resmi olarak Türkiye’de bulunan firma, sektörde fark yaratmayı bilenler arasında yer alıyor. Yeni modelini önümüzdeki ay tanıtılacak Qualcomm Snapdragon 8150 (855) işlemci ve en az 6 GB RAM üzerine kuracak firma, güçlü bir model ile karşımıza çıkmaya hazır görünüyor. 2019’un başında gelecek modeller yavaş yavaş netleşmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon prototip