reklamı kapat

POPÜLER

black widow marvel

Türk Marvel hayranının hazırladığı muhteşem Black Widow posteri

Scarlett Johansson‘ın hayat verdiği Black Widow sonunda kendi filmine kavuşuyor. Marvel stüdyolarının verdiği müjdenin ardından hayranların hazırladığı çalışmaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak internette paylaşılan poster gerçekten kullanılabilecek kadar başarılı görünüyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Marvel hayranları uzun yıllardır Black Widow‘un kendi filmine kavuşmasını istiyordu. Wonder Woman’ın gişede elde ettiği başarının ardından Marvel cephesinden beklenen hamle geldi. Scarlett Johansson’ın rol alacağı solo Black Widow filmi için çalışmaların başladığı ortaya çıktı. Gizemli projenin yönetmenliğini Cate Shortland üstlenecek. Söylentilere bakılırsa Marvel filmin çekimlerine 2019 yılı içinde başlamayı planlıyor. Eğer her şey yolunda giderse filmi 2020 senesi içinde seyredebileceğiz. Yakın zamanda beyaz perdede yerini almasını beklediğimiz bu proje pek çok farklı iddiayla gündeme geliyor. Söylentilere bakılırsa film 1999’u 2000’e bağlayan geceyi konu edebilir. Bunun yanında hikayenin Black Widow’un Sovyetler Birliği’nin dağılmasından 15 sene sonra New York’a yerleşmesiyle başlaması da mümkün görünüyor.

black widow

Bu süreçte pek çok hayran çalışmasıyla karşılaşıyoruz. Bunlardan sonuncusu Türk Marvel hayranı Ömer Köse‘nin elinden çıktı. Reddit üzerinden paylaştığı bu çalışma büyük ilgi görmeyi başardı. Henüz Black Widow filminin vizyon tarihi belli değil ancak posteri çoktan hazır gibi görünüyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları