reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Black Widow

Marvel Black Widow filmiyle şaşırtabilir

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrasında planladığı yapımlardan biri Black Widow solo filmi. Fakat bu proje izleyicileri fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Black Widow uzun zamandır kendi filmine kavuşması istenen bir karakterdi. Hayranlar seneler boyunca bu istediğini dile getirdi. Marvel da Wonder Woman’ın beyaz perdede elde ettiği başarının ardından bu isteği görmezden gelmekten vazgeçti. Filmin başrolünü Scarlett Johansson‘ın üstlenmesi için gereken anlaşma sağlandı. Hatta aranan yönetmen de bulundu. Black Widow solo filminin kamera arkasında Cate Shortland görev yapacak. Bir türlü netleşmeyen kısım ise filmin tam olarak neyi konu edeceği. Şimdiye kadar proje hakkında pek çok iddia gündeme geldi. Black Widow’un geçmişte geçeceğini düşünenler de var, Avengers Endgame sonrasını konu edeceğini söyleyenler de var. Fakat Marvel’dan resmi açıklama gelmediği için söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak ThatHashTagShow editörlerinden Charles Murhpy, Twitter üzrinden enteresan bir iddia paylaştı. Charles Murhpy’nin sözlerine göre Marvel, yetişkinlere hitap edecek bir Black Widow filmi çekip çekmeme konusunda kararsızlık yaşıyor. Henüz bu konuda nihai kararın verilmediğinin altı çiziliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Marvel, Disney çatısı altında yer aldığı sürece kolay kolay sadece yetişkinlere hitap eden işler yapamayacaktır diye düşünüyoruz. Bu sebeple Black Widow filminin 18+ etiketiyle vizyona gireceğini sanmıyoruz. Fakat kim bilir, belki Disney bizleri şaşırtmaya hazırlanıyordur?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı