reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow solo filminin konusu sızdırılmış olabilir

Marvel‘ın çok yakında Black Widow solo filmiyle karşımıza çıkması bekleniyor. Heyecan uyandıran projenin konusu ise büyük merak konusu. Son gelişmelere bakılırsa filmin konusu ortaya çıkmış olabilir.

Black Widow filminden ilk detaylar

Öncelikle çoktan bildiğimiz detayların üzerinden geçelim. Marvel, Scarlett Johansson‘ın rol alacağı Black Widow filmi için kolları sınavı. İddialar stüdyoyla oyuncu arasında çoktan anlaşma sağlandığı yönünde. Gizemli projenin yönetmenliğini Cate Shortland üstlenecek. Son gelişmelere bakılırsa Marvel filmin çekimlerine 2019 yılı içinde başlamayı planlıyor. Eğer her şey yolunda giderse filmi 2020 senesi içinde seyredebileceğiz.

Öte yandan önceden filmin 1999’u 2000’e bağlayan gece geçeceği iddia ediliyordu. Yeni söylentiler ise bambaşka bir konunun ele alınacağını ortaya koyuyor. İnternette dolaşan yeni özet şöyle: Natasha Romanova doğar doğmaz KGB’ye veriliyor ve teşkilat adına yetiştiriliyor. Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra ise hükümet Natasha gibilerin peşine düşüyor. Bağımsız çalıştığı dönemde onu yakalayıp öldürmeyi planlıyorlar. Black Widow’un kahramanlık hikayesi Sovyetler Birliği’nin dağılmasından 15 sene sonra New York’a yerleşmesiyle başlıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer özette verilen bilgiler doğruysa Black Widow filmi 2006 senesinde geçecek gibi görünüyor. Bu durumda solo filmin hikayesinin Iron Man 2‘ye bağlanması mümkün duruyor. Bakalım bu söylentiler doğru çıkacak mı?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları