reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Venom ve Eddie Brock

İnternetin yeni favori ikilisi: Venom ve Eddie Brock

Sony tarafından beyaz perdeye aktarılan Venom izleyicilerin beklediği hikayeyi sunmayı başaramadı. Fakat Venom ve Eddie Brock arasındaki ilişki interneti kasıp kavuruyor diyebiliriz.

Venom ve Eddie Brock zirvede

Yönetmenliğini Ruben Fleischer‘in üstlendiği film şimdiye kadar farklı kusurlarıyla gündeme geldi. Fakat öne çıkan, herkesin övgüyle bahsettiği bir detay varsa o da Eddie Brock ve Venom’un arasındaki ilişki oldu. Tom Hardy‘nin performansı büyük övgü toplarken seyircilerin bu ikiliyi yeniden bir arada görmek istediği net bir şekilde anlaşıldı. Screen Rant’ın haberine bakılırsa geçtiğimiz haftalarda Venom ve Eddie Brock ikilisi internet dünyasını ele geçirmeyi başardı. Bu durum birkaç farklı örnekle ortaya koyuluyor. Fakat bunlardan en dikkat çekeni Tumblr’ın Week in Review köşesi olabilir. Normalde her hafta bu köşede en fazla ilgi gören yapımlar, çiftler ve içerikler yer alıyor. Symbrock ismiyle anılan bu ikili 15 Ekim itibariyle en sevilen çiftler listesinde zirveyi ele geçirdi. Buradan anlaşılıyor ki ikili arasındaki garip ilişki izleyiciler tarafından takdir toplamış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan filmin gişe macerası devam ediyor. Film Amerika Birleşik Devletleri’nde 172 milyon dolar kazandırdı. Uluslararası pazarlardaki gişe hasılatı ise 291 milyon dolar. Böylece filmin şimdiye kadarki kazancı 463 milyon dolara ulaştı.

İlginizi çekebilir

Fragman