reklamı kapat

POPÜLER

Sony, Venom’a hayat verecek sürpriz ismi açıkladı

Geçtiğimiz aylarda Spider-Man’den bağımsız bir Venom filminin geleceğini sizlere duyurmuştuk. Sonunda bu heyecan uyandıran yapımın başrolünde yer alacak isim de belli oldu. Üstelik Sony öyle bir isim açıkladı ki, kendimizi ister istemez heyecanlandırken bulduk!

Venom, Marvel çizgi romanlarını takip eden veya eski Spider-Man filmlerini izleyenlerin yakından tanıdığı bir karakter. Genellikle Örümcek Adam ile birlikte görmeye alıştığımız bu anti-kahraman şimdi kendi hikayesi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir dönem Peter Parker’ı da ele geçiren bu Venom bu sefer Eddie Brock‘un bedenini ele geçirecek. Üstelik sevilen bu kahramana Tom Hardy hayat verecek.

Daha önce Topher Grace tarafından canlandırılan karakterin beyaz perdeye döneceği bir süredir belliydi. Geçtiğimiz mart ayında Sony, Venom filminin vizyon tarihini belirlediğinde projenin ciddiye bindiği netleşmişti. Buna rağmen Örümcek Adamsız Venom’un nasıl olacağından hiç kimse emin değildi. Sony‘nin beklenmedik bir hamle yaparak bu karakter için Tom Hardy’i seçmesi ise büyük heyecan uyandırdı. Her ne kadar projeye dair şüpheler ortadan kalkmasa da, başarılı bir oyuncunun tercih edilmesi meraklanmamıza neden oluyor.

Yönetmenliğini Zombieland ile tanınan Ruben Fleischer’in üstleneceği Venom’un 5 Ekim 2018’de izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER