reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hardy’li Venom filminin kötüsü belli oldu

Başrolünde Tom Hardy‘i izleyeceğimiz Venom filmi enteresan gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Yapılan son açıklamayla birlikte filmin kötüsü gün yüzüne çıktı. Üstelik bu açıklama çizgi roman sevenleri heyecanlandıracak nitelikte.

Spider-Man ile yakın ilişkisiyle tanınan Venom‘un kendi filmine kavuşacağı bir süredir biliniyordu. Peter Parker‘ın başına bela olmasıyla meşhur bu anti-kahraman çizgi romanlardaki maceralarının ardından beyaz perdeye de taşınmıştı. Spider-Man 3 filminde kendine yer bulan bu karaktere Topher Grace hayat vermişti. Aradan geçen uzun yılların ardında Venom’un sinemaya geri döneceği belli oldu. İlk duyurulduğunda kafalarda soru işareti yaratan bu proje Tom Hardy takviyesi ile heyecan uyandırmayı başardı. Bu gelişme yetmezmiş gibi şimdi de Venom filminin kötüsü olarak Carnage’ı göreceğimiz ortaya çıktı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Sony başkanı Tom Rothman, Carnage hakkındaki ilk detayları paylaştı. Spider-Man dünyasındaki farklı karakterleri dahil ederek oldukça geniş bir evren elde etmeyi amaçladıklarını dile getirdi. Bunların arasında Carnage da yer alıyor. Tıpkı Venom gibi bir simbiyot olan Carnage, Cletus Kasady ismiyle de biliniyor.

Hepimizin büyük bir merakla beklediği Venom’un 5 Ekim 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım Venom ve Carnage gibi karakterler ne şekilde ele alınacak?