reklamı kapat

POPÜLER

Transformers 6 cephesinde hayranları üzecek gelişme

Bir süredir tanıtımlarıyla merak uyandıran Transformers 5: Son Şövalye sonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken ilgiyle takip edilen seriden hayranları üzecek bir haber geldi.

Advertisement

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği Transformers serisi kısa bir süre sonra beşinci filmiyle karşımıza çıkacak. Bı yapım özellikle Optimus Prime‘ın taraf değiştirmesi nedeniyle büyük ilgi çekiyor. Bunun yanında gelecekte vizyona girmesi planlanan birçok projenin geliştirildiği de biliniyor. Fakat tüm bu planlara rağmen Transformers serisini oldukça zor günler bekliyor gibi görünüyor. Michael Bay seriden ayrılık planları yaparken üzücü bir haber de Mark Wahlberg cephesinden geldi. Transformers: Age of Extinction ve Transformers: The Last Knight filmlerinde rol alan oyuncu altıncı filmde yer almayacak gibi görünüyor.

Görünüyor diyoruz çünkü Mark Wahlberg’in kendisi de gidişattan pek emin değil gibi görünüyor. ScreenRant’a konuşan oyuncuya hayat verdiği Cade Yeager karakterini gelecekte görüp, görmeyeceğimiz soruldu. Tecrübeli oyuncu hiçbir fikri olmadığını, Michael Bay olmazsa muhtemelen seriye devam etmeyeceğini dile getirdi. Henüz resmi bir ayrılık kararı olmasa da, onun bu açıklamaları Transformers hayranlarını üzmeye yetecek nitelikte.

Unutmadan hatırlatalım, serinin beşinci halkası olan Transformers: The Last Knight, 23 Haziran‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak.