reklamı kapat

POPÜLER

Anthony Hopkins’li Transformers: The Last Knight sahnesi paylaşıldı [Video]

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği Transformers: The Last Knight filminden Mark Wahlberg ve Anthony Hopkins’in yer aldığı bir sahne izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Beyaz perdenin en uzun soluklu işleri arasında yer alan Transformers yakında beşinci filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fragmanlarıyla büyük merak uyandıran yapım geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmde Mark Wahlberg, Megan Fox, Gemma Chan, John Goodman, Anthony Hopkins, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler rol alıyor.

The Last Knight ismiyle anılan yeni film insanlığın büyük mücadelesini konu ediyor. Resmi özette Optimus Prime‘ın uzun süredir kayıplara karıştığı dile getiriliyor. Elbette bu dönemde mücadele giderek şiddetleniyor. Cade Yeager geçmişe yönelmeye ve Transformerların neden dünyaya geldiğini bulmaya karar veriyor. Bu sayede geçmişe ve Transformerların doğasına dair büyük bir sır gün yüzüne çıkıyor. Filmden paylaşılan sahnede de bu konudan bahsediliyor. Hopkins’in hayat verdiği Sör Edmund Burton bu konuda en fazla bilgiye sahip olan karakter gibi görünüyor. Fakat konuşmaları aniden ortaya çıkan başka bir Transformer sebebiyle bölünüyor.

Transformers: The Last Knight’ın ülkemizde 23 Haziran 2017‘de gösterime başlayacak. Filmden paylaşılan sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.