reklamı kapat

POPÜLER

Kendi Nokia 3310’unuzu tasarlayın

Bu yıl Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve büyük ilgi gören yeni Nokia 3310 şimdi Nokia tutkunlarına hitap ediyor. Düzenlenen yeni yarışma yaratıcı yanına güvenen herkese Nokia 3310’un sınırlı üretim kabını tasarlamaları için şans tanıyor.

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram üzerinden düzenlenen yarışmaya herkes katılabiliyor. Bu ilgi uyandıran yarışmaya katılmak için herhangi bir şart bulunmuyor. İster profesyonel bir isim, ister sadece yetenekli bir Nokia hayranı olun kendi Nokia 3310’unuzu tasarlayabilirsiniz. Üstelik tasarımınızı beğenilirse kendine özgü bir tasarıma sahip, türünün tek örneği bir telefona sahip olacaksınız. Ayrıca bu tasarım kazanan kişinin ismiyle sınırlı üretim kabı olarak satışa sunulacak. Bu sayede tasarım öğrencisi olan veya bu işe ilgi uyanlar adlarını duyurma fırsatı elde edecek.

Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin tasarımlarını Instagram üzerinden paylaşması, #3310art etiketini kullanması ve @Nokiamobile hesabını takip etmesi gerekiyor. Katılımcılar HMD Global ve İngiltere merkezli tasarım stüdyosu I Love Dust tarafından değerlendirmeye alınacak. Orijinalliğin yanı sıra yaratıcılık ve pozitif yönler değerlendirme kapsamında olacak.

HMD Global Pazarlama Kurulu Başkanı Pekka Rantala yarışma hakkında şunları söyledi: “Nokia cep telefonu hayranlarından her gün aldığımız inanılmaz desteğe minnettarız ve onlara bu minnettarlığımızı göstermek için özel bir şey yapmak istedik. Tasarım, gerçekten bizim için önemli ve Nokia hayranlarının da sevdiği bir şey. Tasarım yeteneğinin hayranlarımızdan çıkıyor olmasını görmek heyecan verici… Umuyoruz ki türünün tek örneği bir Nokia 3310’un tek tasarımcısı ve sahibi olma fırsatı Nokia cep telefonu hayranlarının heyecanını daha da artıracak.”

Dünya genelinden katılımcıları kabul edecek olan bu yarışma 10 Mayıs 2017‘ye kadar devam edecek.