reklamı kapat

POPÜLER

Transformers: The Last Knight’ın yeni fragmanında Optimus Prime taraf değiştiriyor [Video]

Michael Bay‘in yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan Transformers: The Last Knight heyecan uyandıran yeni tanıtımıyla karşımızda.

Sinemanın uzun soluklu serilerinden biri haline gelen Transformers beşinci film olan The Last Knight ile devam ediyor. İşlerin iyice karmaşık bir hal alacağı yapım kalabalık oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Filmde Mark Wahlberg, Megan Fox, Gemma Chan, John Goodman, Anthony Hopkins, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler izleyici karşısına çıkıyor.

Transformers: The Last Knight filminde insanlar ile Transformerlar arasındaki savaşa şahit oluyoruz. Paylaşılan resmi özete göre Optimus Prime uzunca bir süredir ortalarda görülmüyor. İnsanların bu savaşın galip tarafı olabilmesi için ise geçmişe gömülmüş sırları keşfetmesi gerekiyor. Cade Yeager‘ın geçmişe yönelik çalışması meyve vermeye başlıyor. Böylece Transformerların neden dünyaya geldiği anlaşılıyor. Paylaşılan yeni fragman ise bolca aksiyona ve daha önce görülmemiş anlara yer veriyor. Bu sayede Optimus Prime sonunda yeniden yüzünü gösteriyor. Onun yokluğunun taraf değiştirmesinden kaynaklı olduğu anlaşılıyor. Böylece insanların Transformerlara karşı verdiği mücadele daha zorlu bir hale bürünüyor.

Serinin son halkası olan Transformers: The Last Knight’ın ülkemizde 23 Haziran 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan son fragmanı haberimizim başlangıcında bulabilirsiniz.