reklamı kapat

POPÜLER

Transformers 5’in yeni fragmanında Optimus Prime’a karşı mücadele başlıyor [Video]

Vizyona girmesine oldukça kısa bir süre kalan Transformers 5: Son Şövalye yeni fragmanıyla karşımızda. Bu tanıtım daha önce hiçbir fragmanda yer almayan görüntülerle öne çıkıyor. En fazla dikkat çeken karakter şüphesiz ki taraf değiştirdiğini öğrendiğimiz Optimus Prime oluyor.

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği Transformers serisi yola beşinci filmle devam ediyor. İlgi uyandıran bu yapımda insanlarla Transformerlar arasındaki savaşın kızıştığını görüyoruz. Savaş insanlık açısından hiç de iyi gitmiyor. Üstüne bir de Optimus Prime bir anda ortadan kayboluyor. Geri döndüğünde ise anlam veremediğimiz bir şekilde taraf değiştirmiş oluyor. Onun bu kararıyla işler iyice karmaşık bir hal alıyor. Çözüm ise geçmişten geliyor. Cade Yeager beklenmedik ortaklıklar kurarak geçmişe dair bilgi edinmeye başlıyor. Bu sayede Transformerların neden dünyaya dönüp durduğu anlaşılıyor. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılıyor.

Fragmanlarıyla heyecan uyandırmayı başaran yapımın oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Gemma Chan, John Goodman, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler yer alıyor.

Orijinal ismi Transformers: The Last Knight olan bu yapım 23 Haziran‘da vizyona girecek. Yeni görüntülerle dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.