reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlemesek: Transformers 5: Son Şövalye

Transformers ve insanlar arasındaki zorlu mücadele son hız devam ediyor. Serinin daha ne kadar devam edeceğini merak ederken, Transformers 5: Son Şövalye izleyici karşısına çıkıyor. Biz de bu filmi hafta sonu ne izlemesek köşemizin ilk konuğu olarak ele alıyoruz.

Teknik detaylara baktığımız zaman Transformers 5’in yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiğini görüyoruz. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Gemma Chan, John Goodman, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler yer alıyor. Bu kadroda en fazla dikkat çeken isim şüphesiz Anthony Hopkins oluyor.

Optimus Prime Dengeleri Değiştiriyor

Senaryosu Matt Holloway ve Art Marcum tarafından kaleme alınan devam filminde insanlar ve Transformerlar arasındaki savaşın nasıl bir noktaya geldiğini görüyoruz. Her şeyin iyice sarpa sarıyor. Durum yeteri kadar zorlu değişmiş gibi bir de Optimus Prime bu dönemde ortadan kayboluyor. Geri döndüğünde ise taraf değiştirdiği anlaşılıyor. İnsanların bu büyük mücadeleyi atlatabilmesi için geçmişi iyice irdelemek, saklı kalanları öğrenmek gerekiyor. Bu amaçla farklı ortaklıklar kuran Cade Yeager uzun zamandır gizli tutulan bilgilere erişiyor. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğu anlaşılıyor. Onların ve insanların bilinmeyen geçmişi böylece gün yüzüne çıkıyor.

Transformers serisinin beşinci halkası olan yapım 23 Haziran‘dan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Transformers 5: Son Şövalye’nin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

VİDEO