reklamı kapat

POPÜLER

Transformers 5’in son tanıtımında geçmişteki büyük sır ortaya çıkıyor [Video]

29 Mayıs 2017

Vizyona girmesine kısa bir süre kalan Transformers 5: Son Şövalye için kısa bir tanıtım paylaşıldı. Bu tanıtımda Transformerların geçmişine dair büyük sır açığa çıkıyor.

Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımlarıyla büyük ilgi uyandıran Transformers: Son Şövalye için geri sayım devam ediyor. Şaşırtıcı gelişmelerin yaşandığı filmde Mark Wahlberg, Gemma Chan, John Goodman, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler rol alıyor. Kadroda en fazla dikkat çeken isim ise tecrübeli oyuncu Anthony Hopkins oluyor.

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kayboluyor. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkıyor. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalıyor. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlıyor. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalıyor. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılıyor.

Orijinal ismi Transformers: The Last Knight olan filmin ülkemizde 23 Haziran‘da vizyona girmesi bekleniyor. Yayınlanan son fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR