reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone’dan Ramazan’a özel “Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi”

Vodafone, “Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi” konseptiyle Ramazan kampanyalarına bu yıl da devam ediyor. Yeni kampanya dahilinde, Vodafone’a gelen abonelere seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan, 3 ay geçerli kapsamlı bir paket sunuluyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için “Vodafone Yanımda” uygulamasına girmeniz gerekiyor. “Dijital Bereket Paketi” ile kampanyadan faydalanacak ailelerin bütçesine toplamda 70 milyon TL’lik katkı sağlanması hedefleniyor.
“Dijital Bereket Paketi” ile abonelere tüm A101 mağazalarında geçerli 50 TL’ye varan hediye çekinin yanı sıra 6 GB’a varan hediye internet ve her yöne 3000 dakikaya varan konuşma hakkı da sağlanıyor. Ayrıca, her gün SMS ile günün menüsü, yemek tarifleri ve iftar-imsak saatlerinden oluşan zengin içerikli ücretsiz Ramazan Servisi sunuluyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK
Vodafone’un yeni Ramazan kampanyası, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Abonelerin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklandıklarını belirten Aksoy: “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin ihtiyaçlarını sürekli dinleyerek onlara yıl boyu kazandıran teklifler sunuyoruz. Bu kapsamda, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da abonelerimizin artan iletişim ihtiyaçlarını en uygun ve avantajlı tekliflerle karşılarken mutfak harcamalarını da azaltmak amacıyla kampanya düzenliyoruz. Ramazan demek, bereket demek. Bu bereketli ayda biz de Vodafone’a gelen abonelerimize özel geliştirdiğimiz avantajlı tekliflerle tüketicilerin hem hatlarına hem de evlerine bereket getirecek bir kampanya tasarladık. ‘Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi’ konseptiyle kurguladığımız kampanyamızla Vodafone’a gelen abonelerimize seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan kapsamlı bir paket sunuyoruz. Bu kampanyayla ailelerin bütçesine 70 milyon TL’lik katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu Ramazan ayında da abonelerimize Vodafone’un kolaylıklar dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle, tüm halkımıza keyifli ve bol muhabbetli bir Ramazan ayı diliyoruz.” açıklamasını yaptı.

SEÇİM ABONELERİN
Ramazan kampanyasından yararlanmak isteyenler, Vodafone mağazalarına giderek Faturalı Akıl Küpü, Vodafone Red, Vodafone FreeZone ya da Faturasız Konuştuğunca İnternet tarifelerinden birini seçebiliyor. Aboneler, Vodafone’a hatlarının taşınma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez ya da yeni hatları açıldığında “Vodafone Yanımda” uygulamasından “Dijital Bereket Paketi”ne sahip olabiliyor.

A101 HEDİYE ÇEKİ
Vodafone’un Ramazan kampanyası kapsamında sunulan hediye çekleri, A101’de kullanılabiliyor. Vodafone’lu aboneler, kendilerine iletilen hediye çeki indirim kodu numarasını kullanarak A101 marketlerinden belirtilen tutarda indirimli alışveriş yapabiliyor. Yapılan açıklamaya göre yek kullanımlık olan A101 hediye çekleri 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak.