reklamı kapat

POPÜLER

vodafone

Vodafone Online Mağaza’dan sektörde bir ilk

Vodafone, müşterilerine sunduğu yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Vodafone, akıllı telefonlarını Vodafone Online Mağaza’dan alan müşterilerine İstanbul içinde 3 saatte ücretsiz teslimat yapıyor; 7 gün 24 saat açık olan Özel Uzman Hattı ile akıllı telefon seçme sürecinde ve sipariş sonrasında yardımcı oluyor; 1.200 TL’ye varan değerde koruma paketi, ekran koruyucu ve kılıf hediye ediyor.

Vodafone Online Mağaza’ya vodafone.com.tr adresinden ve “Vodafone Yanımda” uygulamasından erişilebiliyor. İstanbul içinde Adalar, Silivri, Şile, Çatalca hariç tüm ilçelere talep edilen adrese 3 saatte ücretsiz teslimat yapılabiliyor. Diğer illerden gelen siparişler ise 2-4 işgünü içinde ücretsiz teslim ediliyor.

Vodafone, Özel Uzman Hattı ile müşterilerine akıllı telefon seçme sürecinde ve sipariş sonrasında da yardımcı oluyor. Müşteriler, 7 gün 24 saat açık olan 0542 756 70 00 no’lu hattı arayarak, ilgilendikleri akıllı telefonlar ve satın alma süreçleri hakkında bilgi edinebiliyor; sipariş sonrasında adres ve benzeri bilgi değişikliklerini bildirebiliyor.

1.200 TL’ye varan değerde koruma paketi hediye

Vodafone ayrıca, Hediye Koruma Paketi ile müşterilerini satış sonrası yaşayabilecekleri olumsuz sürprizlere karşı koruma altına alıyor. Buna göre, Vodafone Online Mağaza’dan satın alınan telefonun bedeline göre 1.200 TL’ye varan değerde koruma paketi, ekran koruyucu ve kılıf hediye ediliyor.

Bu kapsamda, müşterilere akıllı telefon kurulum desteği, garanti kapsamındaki ve kapsam dışındaki düşme, kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj gibi tüm arızalar için onarım ve poliçe şartlarına göre akıllı telefon değişim hizmeti, ev veya araç gibi kapalı ortamlarda yaşanan hırsızlıklarda yeni cihaz temini, hasar gören telefonu adresten teslim alma ve onarım sonrası adrese teslim etme hizmeti ve bu süreç boyunca yedek telefon temin etme gibi pek çok hizmet sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone’dan konu hakkında açıklama

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, müşterilerimize kullandıkları her kanal, ürün ya da serviste aynı basit deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bütünsel kanal deneyimi yaklaşımımızla her kanalın birbirini tamamladığı tekil ve basit bir deneyim ile müşterilerimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası olmak istiyoruz. Bu kapsamda, online satış kanalımız Vodafone Online Mağaza üzerinden akıllı telefon alan müşterilerimize 3 Saatte Ücretsiz Teslimat, Özel Uzman Hattı ve Hediye Koruma Paketi’nden oluşan ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin hızlı, kolay ve güvenilir dijital alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş online hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Mate X