reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones’taki tüm ölümleri çizimleriyle yeniden canlandırdı [Video]

Game of Thrones izleyiciler tarafından sevilen karakterleri hiç beklenmedik anlarda öldürmesiyle tanınıyor. Öyle ki ana karakter olmasına rağmen hikayeden ayrılan karakterler saymakla bitecek gibi değil. Bir Game of Thrones hayranı tarafından hazırlanan video ise dizideki ölümleri çizimlerle yeniden ekrana taşıyor.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un yedinci sezonuna kavuşmamıza oldukça kısa bir zaman kaldı. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere ve tanıtımlara bakılırsa bizleri oldukça büyük bir savaş bekliyor. Daenerys Targaryen‘in Westeros’a adım atmasıyla birlikte savaş kendini oldukça net bir şekilde hissettirmeye başlıyor. Bu da dizide çok daha fazla ölüm göreceğimiz anlamına geliyor.

HansoArt tarafından YouTube’da paylaşılan video ise Game of Thrones’ta şimdiye dek yaşanan büyük ölümleri ele alıyor. Video Visery Targaryen‘in başına dökülen sıvı altından dolayı ölmesiyle başlıyor. Robb Stark, Renly Baratheon, Joffrey Baratheon, Obreryn Martall gibi sevilen karakterlere veda ettiğimiz anları bir kez daha ekrana taşıyor. Son olarak Cersei Lannister‘ın gücünü geri kazanmak adına Kral Toprakları’nın yarısını yok ettiği ana ulaşıyor.

Unutmadan hatırlatalım, Game of Thrones’un merakla beklenen yeni bölümleri Amerika’da 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Dizinin uzun yedinci sezon fragmanına buradan, bahsettiğimiz hayran videosuna ise haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.