reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un 7. sezon fragmanı tüm ihtişamıyla karşımızda! [Video]

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan yeni fotoğraflarla heyecanımızı körükleyen Game of Thrones şimdi de oldukça uzun bir fragmanla karşımıza çıkıyor. Bu yeni tanıtımda büyük savaşın tarafları saflarını almaya başlıyor.

Son zamanlarda Game of Thrones’un ismini yeni dizi projeleriyle ansak da bizleri iki sezonluk soluksuz bir macera bekliyor. Hatırlarsanız dizinin altıncı sezon finalinde Daenerys Targaryen kendisine engel teşkil eden herkesi mağlup etmeyi başarmıştı. Böylece büyük ordusu ve devasa ejderhaları ile Westeros’a yelken açtı. Jon Snow ise halkın desteğini alarak Kuzey’in Kralı ilan edildi. Kendi kararının sonucunda oğlundan olan Cersei Lannister ise Demir Taht’ın yeni sahibi oldu. Paylaşılan yeni fragman da temelde bu üç karaktere odaklanıyor. Daenerys’in okyanusu aşarak Westeros‘a vardığını görüyoruz. Jon Snow yeni güçleri ile oldukça savunmasız görünürken Cersei bu koşullara hızla ayak uyduruyor. Öyle ki dört bir yandan saldırmaya hazırlanan düşmanların hepsini teker teker yenmekten bahsediyor. Arya Stark uzun bir aranın ardından Westeros’a dönerken Sansa’yı farklı bir macera bekliyor gibi görünüyor. Bu yeni fragman sayesinde savaşa dair ilk görüntüler de gün yüzüne çıkmış oluyor.


Son olarak büyük heyecan uyandıran yedinci sezonun sadece yedi bölümden oluşacağını anımsatalım. Yeni bölümler Amerika’da 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Son tanıtım videosunu ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.