reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 7. sezondan yeni fotoğraflarla karşımızda

Son zamanlarda farklı projelerle adından sıkça söz ettiren Game of Thrones şimdi de yedinci sezondan yeni fotoğraflarla karşımıza çıkıyor.

Yaz giderek yaklaşırken hepimiz merakla Game of Thrones’u bekliyoruz. Dünya genelinde büyük ilgiyle takip edilen yapım sona yaklaşırken heyecan da giderek katlanıyor. Yedinci sezondan paylaşılan yeni fotoğraflar ise bizlere ufak ipuçları veriyor.

Öne çıkan karelerden biri Daenerys Targaryen ve Drogon‘a ait. Game of Thrones ekibi geçtiğimiz aylarda Daenerys’in ejderhalarının artık Boeing 747 boyutlarında olacağını dile getirmişti. Paylaşılan fotoğraf da bu sözleri doğrular nitelikte. Drogon alevler içinde etrafa dehşet saçarken çevresindeki insanlar ufacık kalıyor. Öyle ki sırtındaki Daenerys’i görebilmek için bile fotoğrafa dikkatlice bakmak gerekiyor. Diğer fotoğraflar da ise Jon Snow ve Arya Stark öne çıkıyor. İkisinin de at üzerinde olması dikkat çekiyor. Geriye kalan kareler ise diğer fotoğrafların aksine kamera arkasında çekilmiş. Cersei ve Jamie Lannister‘ı Demir Taht’ta görüyoruz. Brienne of Tarth’a hayat veren Gwendoline Christie kameraya gülümseyerek poz veriyor. Kristofer Hivju ise Winterfell’de siyah bir perdenin önünde.

Game of Thrones’un uzun süredir beklediğimiz yedinci sezonu 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Diziden paylaşılan yeni fotoğraflara ise haberimizin girişindeki galeriden ulaşabilirsiniz.