reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Game of Thrones fotoğraflarında Starklar bir araya geliyor

26 Mayıs 2017

Yedinci sezon yayın tarihi yaklaşırken Game of Thrones‘a dair gelişmelerin arkası kesilmiyor. Önce yeni fotoğraflarla karşımıza çıkan yapım ardından yedinci sezon fragmanıyla şaşırttı. Şimdi gün yüzüne çıkan yeni fotoğraflarda ise Stark kardeşler bir araya geliyor.

Bildiğiniz gibi Starkların yolu Game of Thrones’un birinci sezonunda ayrıldı. Sansa ve Arya Stark babalarıyla birlikte King’s Landing’e gitti. Sezon finaliyle birlikte Arya bambaşka bir maceraya adım attı. Jon Snow yeni bir hayata başlamak üzere Duvar’ın yolunu tuttu. Burada beklenmedik bir yükseliş yaşadı. Bran Stark ise düşmesinin ardından Winterfell’de kaldı. Fakat Theon Greyjoy’un ihanetiyle kendini kuzeyin zorlu yollarında buldu. Bu dönemde güçlerini keşfetmeye başladı.

Kısacası Stark kardeşler uzun süredir kendi maceralarının peşinde koşturuyor. Fakat Game of Thrones’un sona yaklaşmasıyla hepsinin bir araya gelmesi an meselesi. Önce Sansa ile Jon’u bir arada gördük. Ardından Arya, Westeros‘a yelken açtı. Entertainment Weekly de son sayısında buluşmalarını dört gözle beklediğimiz Stark kardeşlere yer verdi. Kostümleriyle poz veren Sophie Turner, Isaac Hempstead Wright, Kit Harrington ve Maisie Williams sayesinde buluşma erkenden gerçekleşmiş oldu.

Game of Thrones’un uzun süredir beklediğimiz yedinci sezonu 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Bahsettiğimiz fotoğrafları ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.