reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones tarihinin en uzun bölümü fotoğraflarla karşımızda

Enteresan gelişmelere sahne olan Game of Thrones kısa bir süre sonra sezon finaliyle karşımıza çıkacak. Aynı zamanda dizi tarihinin en uzun bölümü olan sezon finalinden heyecan uyandıran fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

Yedi bölüme birkaç sezonluk olay sığdıran Game of Thrones yedinci sezonu The Dragon and the Wolf isimli bölümle kalatacak. Ejderha ve Kurt anlamına gelen bölümün Daenerys Targaryen’la Jon Snow’u merkezine alması bekleniyor. Bildiğiniz gibi George R.R. Martin‘in kaleme aldığı, Game of Thrones’a ilham veren kitap serisinin adı Buz ve Ateşin Şarkısı. Dolayısıyla herkes büyük olayların Daenerys ve Jon etrafında şekillenmesini bekliyor. Öte yandan sezon finalinin en önemli isimlerinden biri Cersei Lannister olacak gibi görünüyor. Savaş halindeki iki kraliçeyi bir araya getiren Jon Snow onları duvarın ardındaki asıl savaşa dahil olmaya ikna etmeye çalışacak. Her şeye şahit olan Daenerys Targaryen mücadeleye katılırken, asıl çetin ceviz Cersei Lannister olacak.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Game of Thrones’un yedinci sezonu dizi tarihinin en uzun bölümüyle sonlanacak. Yapılan açıklamaya bakılırsa bu bölüm tamı tamına 81 dakika sürecek! Neredeyse bir sinema filmi uzunluğundaki bölümün neler getireceği ise büyük merak konusu. Amerika’da pazar gecesi izleyici karşısına çıkacak bölümden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.