reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Dizinin yıldızından Game of Thrones 8. sezon için “mutlu son” açıklaması

Game of Thrones 8. sezon Nisan 2019’da yayınlanacak. Dizinin en etkili isimlerinden Serçeparmak’a hayat veren Aidan Gillen ise final sezonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Buz ve Ateşin Şarkısı serisine kitaplardan önce nokta koyacak olan Game of Thrones 8. sezon, geri sayımı başlatmışken oyuncuların yaptığı açıklamalar da sıklaştı. Onlardan biri de Aidan Gillen. Bildiğiniz gibi Aidan Gillen geçtiğimiz sezona kadar Serçeparmak rolüyle dizide boy gösteriyordu. Manipülasyon konusunda eline su dökülemez gibi görünen karakter ise son sezonda sert kayaya toslamış ve beklenmedik bir şekilde “oyuna getirilen” olmuştu. Serçeparmak kadar Game of Thrones’a hakim bir isim ise seride bulmak zor. Hal böyle olunca Aidan Gillen’ın Game of Thrones 8. sezon yorumları önem taşıyor. Ancak Gillen’ın ET‘ye verdiği özel röportajda yaptığı yorum hayranları endişelendirecek cinsten.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones mutlu sonların dizisi değil

Gillen’ın açıklaması şu şekilde: “Dizinin mutlu bir sonla bitmesinin her zaman hoş olacağını düşündüm. Ancak bunun seri için hiç uygun olduğunu sanmıyorum.

Dizinin nasıl bittiğini bilmediğini de söyleyen Gillen, sekizinci sezonu bir izleyici olarak görme imkanı olduğu için mutlu olduğunu da söylüyor. “Umarım beklenmedik bir şeyler olur.” demeyi de ihmal etmiyor.

Serinin finali şu noktada büyük bir gizem. Kitaplar olmadığı için nasıl biteceğini öğrenemediğimiz finale ilişkin her oyuncunun farklı fikirleri bulunuyor. Stark kızlarının tahtı ele geçirmesinden, herkesin bu savaşta öleceğine kadar geniş bir teori zinciri kurulmuş durumda. Nisan 2019’da yayınlanacak 6 bölümle tüm soruları cevaplayacak olan sekizinci sezon için neyse ki daha fazla beklemeyeceğiz.

İlgili video

Game of Thrones’un 8. sezonunun yayınlanan ilk fragmanı