reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Model S

Şaka mı gerçek mi? Tesla Model S’e benzin koymaya çalışan sürücü [Video]

Yayınlanmasının hemen ardından kısa sürede viral listesine girmeyi başaran Tesla Model S sürücüsü, benzinlikteki görüntüleriyle “yok artık” dedirtiyor.

Her ne kadar son dönemlerde Model 3 ile gündemde olsa da Tesla’nın günümüzdeki seviyeye gelmesindeki en temel rol Model S’e ait. Elektrikli otomobil sınıfında rakiplerinin kartlarını daha evvel açmasındaki sebeplerden birisi olarak da gösterilen Model S, geride bıraktığımız süreç içerisinde pek çok farklı konu üzerinden gündeme geldi. Modifikasyon projelerinin de odağına alınmaya başlanan bu önemli isim şu günlerdeyse çok farklı bir durumla sosyal medyanın gündeminde. Amerika’da kaydedilen görüntülerde karşımıza çıkan Model S sürücüsünün, aracı bir benzinliğe çekmesiyle başlayan ilginçlikler silsilesi, depo arayışıyla birlikte tavan yaparak yüzümüzü güldürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Komik görüntüler ortaya çıktı

Amerika’da gerçekleştiği söylenen olayda kadın sürücünün benzin istasyonuna girişinin ardından kayıt altına alındığını görüyoruz. Elektrikli otomobili Model S’i bir pompanın yanına yaklaştıran sürücü arabadan inerek ilk olarak depoyu aramaya koyuluyor. Gövde üzerinde depo girişini bulamayarak bagajı bile açan sürücü son olarak araç içerisinde şarj kablosunun takılacağı bölümün kapağını açmayı başarıyor. Bundan sonrasında ise benzini doldurma çabasının devam ettiğini de görebiliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu “yok artık” dedirten sınav videosuyla baş başa bırakalım.