reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XR iOS 12.1.2 güncellemesi

iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max’ın sorununu çözen iOS 12.1.2 güncellemesi yayında [İndir]

Geçtiğimiz hafta beta sürecine girdiğini müjdelediğimiz iOS 12.1.2 indirilmeye sunuldu. Türkiye’deki iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max kullanıcıları için iyileştirmeler bulunuyor.

Apple, iOS 12.1.1 ile oluşan bazı sorunları gidermek için iOS 12.1.2 güncellemesini nihayet indirmeye sundu. 12 Aralık’ta beta sürecine başlayan güncellemenin bir önceki güncellemeyle oluşan bazı sorunları gidermesi bekleniyordu. iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max kullanıcılarının hücresel bağlantısını etkileyebilecek bir takım sorunlar olduğu belirtilirken bu güncelleme söz konusu sorunları giderdiğini kaydediliyor. 83,5 MB boyutundaki güncellemenin çok büyük değişimler getirmediğini de belirtelim. Eğer otomatik güncelleme talimatı vermediyseniz Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek yeni güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncelleme yöntemlerinin listelendiği daha detaylı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12.1.2

iOS 12.1.2 güncellemesinin getirdikleri

Apple’ın güncelleme açıklamasında paylaştığı bilgiler ise şu şekilde:

● iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max için eSIM etkinleştirme ile ilgili sorunları giderir.

● Türkiye’deki iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max için hücresel bağlantıyı etkileyebilen bir sorunu ele alır.

Apple’ın önümüzdeki günlerde tvOS 12.1.2 ve macOS 10.14.3 güncellemesini de indirmeye sunması bekleniyor. Son olarak 5.1.2 güncellemesi alan watchOS ile ilgili henüz yeni bir güncelleme bilgisi ise bulunmuyor.

İlgili video

Yeni nesil iPhone modelleri