reklamı kapat

POPÜLER

Asphalt 9: Legends iPhone Xs iPhone Xs Max ve iPhone XR

Yeni iPhone sahiplerini sevindirecek Asphalt 9: Legends güncellemesi

Mobil platformlarda yeni yarış oyunu denildiği zaman akla gelen ilk yapımlardan Asphalt 9: Legends, iPhone Xs Max, iPhone Xs ve iPhone XR sahiplerini sevindirecek bir güncelleme aldı.

Advertisement

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde iOS için Fortnite güncellenmiş ve popüler oyuna 60 fps desteği gelmişti. İşte bu desteğin aynısı iOS için Asphalt 9: Legends yarış oyununa da geldi. Artık popüler oyun iPhone Xs Max, iPhone Xs ve iPhone XR modellerinde saniyede 60 kare çalışıyor. Bu da saniyede 30 kareye oranla çok büyük bir akıcılık ve performans artışı anlamına geliyor. Oldukça hareketli oyunu çok daha iyi hale getiren bu güncelleme, kişilere seçme şansı vermiyor. Yani oyun artık bu cihazlarda 30 fps oynanamıyor. 60 fps özellikle Asphalt 9: Legends oyunun çevrimiçi modunda oyunu 30 fsp oynaya diğer kişilere karşı büyük fark yaratıyor deniyor. iOS sürümü buradan elde edilebilen oyuna, son güncellemesiyle 60 fps yanında birçok yeni içerik de eklenmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların merkezinde A12 Bionic yer alıyor

iPhone Xs Max, iPhone Xs ve iPhone XR, gücünü A12 Bionic işlemciden alıyor. Huawei Kirin 980 ve Qualcomm Snapdragon 855 gibi 7 nm üretim hattından çıkan bu işlemci, gerçekten çok yüksek bir performans sunuyor. Apple bu işlemciyi “Bir akıllı telefondaki en akıllı ve güçlü çip” olarak nitelendiriyor. Şirketin kendi tasarladığı GPU’ya sahip bu işlemci, aynı zamanda “Neural Engine” adı verilen özel bir birime de sahip. Yapay zeka gerektiren işlemleri üzerine alan bu birim, saniyede tam 5 trilyon işlem gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Daha önce böyle ilginç bir telefon gördüğünüzü düşünmüyoruz!