reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro ile hayata geçecek gizemli proje

Huawei Mate 20 Pro ile gelişmiş yapay zeka teknolojisini kullanıcıların beğenisine sunan Huawei, gizemli bir projenin hazırlığında olduğunu açıkladı.

2018’in en iddialı modellerinden biri olan Huawei Mate 20 Pro, görünen o ki yeteneklerini sergileyebileceği yeni bir projeyi beraberinde getiriyor. Görme engelliler için geliştirildiği belirtilen projeden detaylar henüz paylaşılmasa da görme engellilerin artık “duyguları ile görebileceği” kaydedilmiş. Bu proje ile beraber Çinli üretici gelişmiş yapay zeka teknolojileri sayesinde insanların yaşamının nasıl iyileştirilebileceğine dikkat çekmeyi amaçlıyor. Projenin merkezinde ise Mate 20 Pro olacağı açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

17 Aralık’ta duyurulacak

Mate 20 Pro ile yapay zeka teknolojisinin nasıl sınırları aşabileceğini göstermek isteyen Huawei “Seninle Mümkün” mottosuyla yeni projesinin detaylarını paylaşacağını belirtiyor. “Yeni proje ile yine bir ilke imza atacağını” kaydeden Çinli üreticinin geliştirdiği proje şimdiden merak konusu. Ancak cihazın yapay zeka destekli arka kamerası ile çevreyi tanıyarak kullanıcıları yönlendirme ve benzeri bir proje olması muhtemel. Paylaşılan görsellerde telefonun kamerası çevreyi görecek şekilde yerleştirilirken kullanıcıların da kulaklık taktığı görünüyor.

Proje 17 Aralık‘ta açıklanacak. Firmanın YouTube kanalı ve Instagram hesabı üzerinden paylaşılacak bir video projesiyle açıklanacağını söyleyebiliriz. Huawei Mate 20 Pro incelememizi buradan okuyabilir, firmanın sosyal medya hesaplarını ise ilgili sosyal medya isminin üzerine tıklayarak takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Mate 20 serisinin tanıtımı