reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro’nun hayatı kolaylaştıran yapay zeka özellikleri

Hayatımızın bir parçası olan yapay zeka, Huawei Mate 20 Pro ile cebimize geliyor. Gelişmiş yapay zeka özellikleriyle donatılan cihaz, hayatı kolaylaştırıyor.

Huawei Mate 20 Pro, dünyanın ilk 7nm mobil yapay zeka yonga seti üzerine kuruluyor. Böylelikle cihaz gelişmiş yapay zeka özelliklerini, Kirin 980 işlemcisiyle destekleyebiliyor. Cihazın yapay zeka yetenekleri ağırlıklı olarak kendisini kamera kısmında hissettiriyor. Yapay zeka destekli fotoğraf çekimleri sayesinde Mate 20 Pro, zahmetsiz bir şekilde profesyonelleri aratmayan fotoğraflara imza atmanızı sağlıyor. 1500’den fazla senaryoyu ve 25 kategoriyi tanımlayabilen güncellenmiş yapay zeka destekli fotoğrafçılık ile cihaz en mutlu anları ideal görsellikte yakalamayı mümkün kılıyor. Sadece fotoğraf çekimlerinde değil video çekimlerde de yapay zeka gelişmiş performansı ile nefes kesen video çekimlerinin önünü açıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HiVision ile hayat kolaylaşıyor

Huawei Mate 20 Pro aynı zamanda HiVision özellikleri ile de benzersiz bir deneyim sunuyor. Arka kamera ile çalışan HiVision kullanıcılara farklı konularda yardımcı olabiliyor. Bunlardan biri gerçek zamanlı çeviri. Tercüme Et özelliğinde cihazın kamerasını bir metne doğrulttuğunuzda otomatik çeviri yapabiliyor. Kare Kod okuma da gerçekleştirebilen HiVision, alışveriş yapmayı da kolaylaştırıyor. Alışveriş başlıklı panelde satın almak istediğiniz ürünü tarayan HiVision özelliği, farklı çevrim içi mağazalarda o ürünü bularak fiyatlarıyla listeliyor. Tanımla özelliğiyle yiyecekleri tanımlayabilen HiVision, yiyeceklerin kalorisini de yazarak kullanıcıları bilgilendirebiliyor.

Yapay zeka yetenekleriyle fark yaratan Huawei Mate 20 Pro, tepeden tırnağa donandığı bu özellikler sayesinde günlük hayatta her konuda kullanıcılara yardımcı oluyor.