reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones’un yıldızından iddialı final açıklaması

Televizyonun en çok konuşulan dizisi Game of Thrones final sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gwendoline Christie ise son bölümler için oldukça iddialı sözler sarf etti.

Game of Thrones daha finali yayınlanmadan Amerikan televizyon tarihinin en önemli işlerinden birine dönüştü. George R. R. Martin‘in yarattığı bu dünya kısa sürede büyük ilgi gördü. Geriye kalan son altı bölümde neler yaşanacağını ise tüm dünya merak ediyor. İşte tam da bu yüzden final sezonuna dair her detay, her açıklama büyük ilgi uyandırıyor. Gündeme gelen son açıklama ise Brienne of Tarth karakterine hayat veren Gwendoline Christie’den geldi. Onun sözleri herkesin dikkatini çekecek türden.

Gwendoline Christie geçtiğimiz günlerde Welcome to Marwen filminin galasına katıldı. Game of Thrones’un yıldızı kırmızı halıda E!’nin sorularını yanıtladı. “Bize final sezonu hakkında bir şeyler söyleyebilir misin?” diye sorulmasının üzerine “İzleyicilerin finalden sonra terapiye ihtiyacı olacak” sözlerini sarf etti. Muhabir “Yani birileri ölüyor?” diye sorduğunda aldığı yanıt ise şu oldu: “Bana sorarsanız dizinin finali izleyen herkesin profesyonel yardım almasına sebep olacak. Final benim için fazlasıyla duygusaldı. Bunun final olduğunu, bizim için inanılmaz önemi olan bu dönemin bittiğini bildiğim için duygulanıyorum. Bir parçası olduğum için inanılmaz mutlu olduğum bir proje bu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer Gwendoline Christie haklıysa bizleri inanılmaz bir final bekliyor. Umarım hayal kırıklığına uğramayız.

İlgili video

8. sezonun yayınlanan ilk fragmanı