reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Aquaman Nicole Kidman

Nicole Kidman’ın muhteşem Aquaman dövüş sahnesi [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman filminin izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kaldı. Geri sayım devam ederken Nicole Kidman tarafından canlandırılan Kraliçe Atlanna‘nın dövüş sahnesi ortaya çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Warner Bros. Justice League’in ardından Aquaman’in orijin hikayesini beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Başrollerini Jason Momoa ve Amber Heard‘ün üstlendiği film Çin’de çoktan vizyona girdi. Hatta orada elde ettiği gişe hasılatıyla şimdiden Warner Bros stüdyolarının yüzünü güldürmeyi başardı. Ancak dünyanın geri kalanı için Aquaman’in tanıtım çalışmaları devam ediyor. Oyuncular basın turu kapsamında röportaj verirken filmden ufak sahneler de izleyicilerle paylaşılıyor.

Aquaman filminden yayınlanan son sahne Kraliçe Atlanna’nın dövüştüğü anlar oldu. Nicole Kidman‘ın hayat verdiği bu karakter Aquaman’in annesi. Aynı zamanda Atlantis’in kraliçesi. Warner Bros.’un paylaştığı sahnede uzun süredir dünyada sakin bir hayat süren Kraliçe Atlanna’nın saldırıya maruz kalmasını ve dövüş konusundaki tüm marifetlerini gözler önüne sermesini izliyoruz. Dövüş sahnesinin koreografisi oldukça başarılı görünüyor. Üstüne kameranın devamlı Atlanna’yı takip etmesiyle daha heyecan verici bir hal alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini James Wan‘ın üstlendiği Aquaman filmi Türkiye’de 28 Aralık‘ta vizyona girecek. Paylaşılan dövüş sahnesini haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.