reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

DC, Aquaman 2 için harekete geçti

DC çizgi roman uyarlamaları arasında büyük bir başarı elde eden Aquaman’in devamı geliyor. Aquaman 2 filmi için çalışmalar resmen başlatıldı.

Başrollerini Jason Momoa ve Amber Heard’ün üstlendiği Aquaman, Warner Bros’un gişe taktiğiyle büyük bir başarı elde etti. Önce Çin’de vizyona giren ve hızlı bir başlangıç yapan film DC sinema evreninin 1 milyar dolar gişe hasılatını aşan ilk filmi oldu. Kara Şövalye üçlemesini geride bırakan filmin toplam gişe hasılatı 1.120 milyar dolara ulaştı. Durum böyle olunca yeni projelerin gelişi kesinleşti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde Aquaman filminde yer alan The Trench’in kendi filmine kavuşabileceği iddia edilmişti. Bunun hemen ardından Aquaman 2 hamlesi geldi. Warner Bros stüdyolarının Aquaman filminin senaristleri arasında yer alan David Leslie Johnson-McGoldrick ile anlaştığı ortaya çıktı. The Wrap‘in haberine göre senaryo için çalışmalar başladı. Üstelik Johnson-McGoldrick ve James Wan’ın birlikte çalışma alışkanlığı da biliniyor. Bu da başarılı yönetmenin ikinci film için geri dönme ihtimalini artırıyor. İhtimal diyoruz çünkü James Wan’ın Aquaman 2 için henüz sözleşmesi bulunmuyor. Fakat Warner Bros stüdyolarının onunla yeniden anlaşabilmek için elinden gelen her şeyi yapacağına inancımız tam.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman