reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Richard Madden’ın acımasız Game of Thrones 8. sezon teorisi

Game of Thrones 8. sezon yaklaşırken tüm oyuncular teorilerini ortaya döküyor. Robb Stark rolüyle dizide boy gösteren Richard Madden da kendi teorisini açıkladı.

Advertisement

Nisan 2019 yaklaşırken, izleyicilerden oyunculara herkesin aklında bir Game of Thrones 8. sezon finali teorisi bulunuyor. Dizide geçmiş sezonlarda Robb Stark olarak boy gösteren ve dizinin en şok edici bölümlerinden Red Wedding’de yer alan Richard Madden da kendi teorilerini paylaşmaktan çekinmiyor. Son olarak Netflix’te de yer alan BBC dizisi Bodyguard‘da izlediğimiz Madden ise bu zamana kadar ortaya atılmış en acımasız teorilerden birini dile getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Richard Madden’ın Game of Thrones 8. sezon teorisi

Büyük bir savaşın bizi beklediği sekizinci sezonda işler artık insanlar arasındaki savaştan, insanlarla Ak Gezenler arasındaki savaşa evrilmiş durumda. Ancak bu büyük savaşın sonunda Yedi Krallık’ta hüküm sürecek tek bir isim olacak. Madden’a da bu soru soruluyor. THR‘ye röportaj veren Madden’a “Sence tahtın sahibi kim olacak?” sorusu yöneltildiğinde Madden bugüne kadarki en acımasız teorilerden birini ortaya atıyor. “Bence sonunda herkes ölecek ve üç ejderhanın gökyüzünde süzüldüğünü göreceğiz. Bu bir olasılık!

Açıkçası doğası gereği kimse Game of Thrones’tan mutlu bir son beklemiyor. Serçeparmak rolünde boy gösteren Aidan Gillen da detaylarına burada yer verdiğimiz haberimizde mutlu sonlarla ilgili benzer bir açıklama yapmıştı. Ancak böyle bir sonun herkesi etkileyeceğini söyleyebiliriz. 6 bölüm ile seriye veda edecek olan dizi neler getirecek hep beraber göreceğiz.

İlgili video

Game of Thrones’un 8. sezonunun yayınlanan ilk fragmanı