reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon Emilia Clarke

Game of Thrones 8. sezon için Emilia Clarke’tan kafa karıştıran açıklama

2019 Oscar törenine katılan Emilia Clarke, kırmızı halıda Game of Thrones 8. sezon finali için oldukça ilginç bir açıklamaya imza attı.

Game of Thrones 8. sezon bölümleri yaklaşırken, dizide sonu en çok merak edilen karakterlerden biri de Emilia Clarke tarafından canlandırılan Daenerys Targaryen. Targaryen hanedanlığının 7. sezondaki açıklamaya kadar dizide yaşadığı bilinen son üyesi olan Daenerys’in üç ejderha yumurtasıyla başladığı taht savaşında halihazırda olaylar ölülerle savaşmaya dönmüş durumda. Ancak Daenerys’in gün sonunda tek amacı var o da tahtı ele geçirerek yeniden Yedi Krallık’ta Targaryen hükmü oluşturmak. Peki final böyle mi bitecek? 2019 Oscar ödüllerinde kırmızı halıda röportaj veren Emilia Clarke dizinin finali için ilginç kelime seçimleri yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Herkes şok olacak”

Kırmızı halıda E! News‘a röportaj veren yıldız oyuncuya dizinin finaline hayranların vereceği tepki sorulduğunda Clarke hiç düşünmeden “Şok olacaklar.” diyor. Beklenmedik bir finalin bizi beklediğine işaret eden bu açıklamanın devamında Clarke, sözlerini biraz daha detaylandırıyor: “Devasa olacak. Bu kadarını söyleyebilirim. Bunu çekmek gerçekten çok zamanımızı aldı ve bunun çok geçerli bir sebebi var. Bu sezonda insanları şoka uğratacak şeylerin gerçekleşeceğini söyleyebilirim.

Geçmişte oyuncular final sezonunun kimseyi mutlu etmeyeceğinden bahsetmişti. “Herkesi aynı anda mutlu etmek mümkün değil ancak çok görkemli olacak.” şeklinde açıklamalar da sıklıkla oyuncular tarafından dile getirildi. Ancak Clarke’ın söylediği gibi izleyicileri “şok edecek” bir final lafı daha önce geçmemişti. Beklenmeyen kayıplar yaşatma ihtimali hayli yüksek olan final sezonu belki de Robb Stark’a hayat veren Richard Madden’ın tahminindeki gibi herkesin ölümüyle sonuçlanır, kim bilir. 8. sezon 14 Nisan‘da HBO’da yayınlanmaya başlayacak. 6 bölümden oluşan dizi görkemli bir vedaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinden yeni sahnenin yer aldığı HBO 2019 ajandası