reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones yıldızından final bölümü itirafı

Game of Thrones dizisinde Daenerys Targaryen karakteriyle karşımıza çıkan Emilia Clarke çok eleştiri alan final sonrasındaki hislerini izleyicilerle paylaştı.

George R. R. Martin‘in yarattığı Westeros televizyonda uzun süredir devam ettirdiği hükmünü sekizinci sezonla birlikte sonlandırdı. Herkesin dört gözle beklediği bu final büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Bunun en önemli sebeplerinden biri de Daenerys Targaryen’in akıbetiydi diyebiliriz.

Game of Thrones yıldızı neler hissediyor?

Daily Telegraph Daenerys Targaryen karakteriyle gönüllerde taht kuran Emilia Clarke ile bir röportaj gerçekleştirdi. Bu röportajda sevilen oyuncuya final hakkındaki hisleri de soruldu. Yöneltilen soru “Game of Thrones final bölümünden sonra izleyicilerin tepkisi yoğun şekilde olumsuzdu. Aradan geçen zamanın ardından bu tepkiyle ilgili ne düşünüyorsun?” şeklindeydi. Daha önce de dürüstlüğüyle dikkat çeken Emilia Clarke bu sefer konuya farklı bir bakış açısından yaklaşmayı tercih etti. Oyuncu hislerini “Final döneminde daha çok kendi tepkime odaklanmış durumdaydım. Diğerlerinin tepkilerini dikkate alacak durumda değildim. Fakat dizinin yapımcısı hem de iyi arkadaşlarım olan David Benioff ve Dan Weiss adına çok üzüldüm. Bu onların finaliydi. Bu yüzden onlar adına kalbimin kırıldığını söyleyebilirim. Herkes kendi görüşüne sahip olmakta özgür. Bu bir sanat. Bunun izleyicilerin umduğu kusursuz son olmayışı üzücü. Fakat tüm yüreğimle inanıyorum ki ne yaparsak yapalım herkesi mutlu edemeyecektik.” sözleriyle özetledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Emilia Clarke tüm Game of Thrones izleyicilerini memnun edemeyecekleri konusunda haklı. Fakat final kesinlikle çok daha iyi olabilirdi. Elbette sonuç herkesi mutlu etmezdi fakat en azından tatmin edici bir son olurdu.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı