reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Shazam

Shazam’ın yıldızı Captain Marvel’a saldıranlara seslendi

Son zamanlarda bir grup DC hayranı Captain Marvel filmine saldırıyor. Shazam’ı ön plana çıkartmaya çalışıyor. Zachary Levi ise bu duruma sessiz kalmamayı tercih etti.

Durumu kısaca özetlemek gerekirse Captain Marvel son zamanlarda hedef tahtasına dönüştü. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise başroldeki Brie Larson‘ın açıklamalarının çarpıtılmış olması. Tecrübeli oyuncu sinema basınında çeşitliliğin artması ve fırsat eşitliğinin sağlanması gerektiğini söyledi. Fakat bu açıklamalar bir grup hayranın hedefi haline gelmesine neden oldu. Bu süreçte Captain Marvel için sahte yorumlar paylaşılıyor. Filmin puanı düşürülüp “asıl Shazam izlenmeli” deniyor. Shazam’ın başrolündeki Zachary Levi ise Instagram’dan canlı yayın açarak DC hayranlarına seslendi.

“Hayranların bazıları Brie Larson’ın rol aldığı Captain Marvel’ı için sahte kötü yorumlar yapıyor. Bu arada Shazam’ı Captain Marvel ile rekabet halinde göstermeye çalışıyorlar. Tercihlerini Shazam’dan yana kullanacaklarını ifade ediyorlar. İşin komik yanı söyledikleri gerekçeler gerçeği yansıtmıyor. Bu olanları daha dün öğrendim. Tüm bu yaptıklarınızla bana, Shazam’a veya Warner Bros stüdyolarına destek çıktığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, Bu hareketlerin kimseye faydası yok. Zaten ortada bir rekabet de yok. Uzun yıllar önce Shazam’ın Captain Marvel ismiyle boy gösteriyor olması Brie Larson ve onun rol aldığı filmle rekabete girişeceğimiz anlamına gelmiyor. Evet, bu iki yapım yakında gösterime başlayacak. Üstelik birbirlerine yakın zamanlarda vizyona girecekler. Bu zamanlamanın enteresan olduğunun ben de farkındayım. Ancak bu süreçte bir taraf seçmeniz gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bunlara hiç gerek yok. Bu son yaşananlar kesinlikle çok seviyesiz. Özellikle işin yalan kısmı seviyenin ne kadar düştüğünü gösteriyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zachary Levi bu noktada çıkıp mantığın sesi olmaya çabalamış gibi görünüyor. Bakalım Captain Marvel’a saldıranlar onun bu açıklamasından sonra ne yapacak.

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı