reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk

SanDisk’ten 1 TB’lık microSD hafıza kartı

Yüksek depolama kapasitesine ihtiyaç duyan kullanıcılar paylaşacağımız haber hoşuna gideceğe benziyor. Western Digital, Barselona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi’nde 1 TB’lık lk UHS-I microSDXC kartını tanıttı. Hafıza kartı 1 TB’lık kapasitesiyle fark yaratıyor.

Özellikle 4K video kaydı yapan kullanıcılara yönelik geliştirilen kart, hem yüksek depolama kapasitesi hem de güçlü performans sergiliyor. 90 MB/saniye maksimum yazma hızı sunan microSD kartın okuma hızı ise 160 MB /saniye. Günümüzün akıllı telefonları ve kameraları, seri çekim modu özellikleri ve 4K çözünürlük gibi özellikler sayesinde kullanıcıların yüksek kaliteli içerik oluşturmalarına izin veriyor. Western Digital, kullanıcıların özel anlarını güvenle oluşturup  paylaşabilmeleri için yeni microSD kartıyla gelişmiş bir çözüm sunuyor. SanDisk Extreme hafıza kartının 1 TB’lık haricinde 512 GB’lık depolama kapasiteli modelinin de olacağını söyleyelim. 1 TB ve 512GB SanDisk Extreme UHS-I microSD kartları SanDisk.com’da ön siparişle satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 TB’lık kartın satış fiyatı ne kadar?

Nisan ayında piyasaya sunulacağı açıklanan hafıza kartlarından 1 TB’lık model yaklaşık 450 dolardan, 512 GB’lık model ise yaklaşık 200 dolardan satışa sunulacak.  Hafıza kartının Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. 1 TB’lık kartın Türkiye çıkış tarihi belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm