reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Karşınızda yeni ortaya çıkan resmi basın görseliyle Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Xiaomi Redmi Note 7 Pro ortaya çıkan bir basın görseliyle karşımızda bulunuyor. Modelin renk seçenekleri ve versiyonları da ortaya çıkmış durumda.

Resmi olarak 28 Mart tarihinde tanıtılacağı belirtilen Xiaomi Redmi Note 7 Pro, yayımlanan resmi basın görseli ile karşımızda bulunuyor. Siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan modeli normal Note 7’den ayırmak oldukça zor. Ön kamerasını için alan ufak bir çentiği bulunan telefon, ince çerçeveleriyle şık bir seçenek oluşturuyor. Parmak izi sensörü beklendiği gibi ekranda değil arkasında olan Xiaomi Redmi Note 7 Pro, 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde barındırıyor. Başta sadece 4 GB RAM + 64 GB dahili depolama ile alınabileceği belirtilen model, Redmi başkanı Lu Weibing‘e göre beklentileri karşılayacak şekilde geliyor. Duyduğumuz kadarıyla 297 dolar fiyat etiketine sahip olacak model, fiyat performans konusunda dikkat çekeceğe benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro hakkında başka neler biliyoruz

Telefon gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alıyor. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alan telefon, burada çiftli kurulum kullanıyor. 4.000 mAh kapasitesinde pilinin olacağı iddia edilen telefon, bu açıdan büyük merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Huawei Mate X