reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Beklenen Xiaomi Redmi Note 7 Pro modelinden önemli gelişme

Yeni Xiaomi alt markası Redmi’den beklenen Redmi Note 7 Pro, ortaya çıkan resmi kayıtlara göre çok yakında resmi olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Redmi Note 7, fiyat performans oranıyla 2019’un başına damgasını vurmuş bir akıllı telefon. 147 dolarlık fiyatıyla gerçekten çok dikkat çeken telefonun üzerine Xiaomi Redmi Note 7 Pro modeli de geliyor. İşte bu merak edilen model, kısa süre öce 3C sertifika programında kayıt altına alındı. Bu hamle modelin çok yakında satışa çıkacağını gösteriyor. Sağlam kaynaklar beklenen akıllı telefonun ay sonunda resmi olarak lanse edileceğini belirtiyor. Daha önce tasarım masasında bulunduğu iddia edilen telefon, çıkışa hazır görünüyor. Bu da gerçekten güzel görünüyor. Tasarımsal olarak Redmi Note 7 ile benzer bir tasarımı bulunan telefon, bünyesinde ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentik taşıyor. Çerçeveleri sınıfına göre oldukça ince olan model, dikkat çeken geçişli renk seçeneklerine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro detayları şöyle

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan akıllı telefonbüyük bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yolda olan Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeli