reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 11. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 11. bölüm “Bounty” tanıtım filmi [Video]

Televizyonun en çok konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead 9. sezon 11. bölüm tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Görüntülere bakılırsa mücadele iyice ateşleniyor.

Sezonun on birinci bölümünün adı Bounty olarak açıklandı. Bu bölümün kamera arkasında Meera Menon görev yapıyor. Paylaşılan resmi özet her zamanki gibi oldukça kısa bilgiler vermekle yetiniyor. Bu özete bakılırsa sezonun yeni kötüsü The Whisperers yani Fısıldayanların lideri Alpha, Hilltop’a kadar geliyor. Kızını geri almak için buradaki liderlerle iletişime geçiyor. Fakat onlardan “hayır” cevabını almasıyla işler değişiyor. Öte yandan Kingdom topluluğunun ihtiyaçları içi başlatılan tedarik süreci bir anda tehlikeli bir maceraya dönüşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtımda da Alpha’nın Hilltop’a gelmesine ve kızını istemesine şahit oluyoruz. Hatta tüm tanıtım tam olarak bu karşılaşma üzerine kurulu diyebiliriz. Onlardan olumsuz yanıt aldığında ise ürkütücü bir şekilde “yanlış cevap” diyerek yaklaşan tehlikeyi iliklerimize kadar hissetmemizi sağlıyor. Onun ve liderlik ettiği The Whisperers’ın bu cevabın ardından ne yapacağı büyük merak konusu oluyor. Kingdom’dan tedarik için ayrılanların başı da büyük belada gibi görünüyor. Bounty isimli The Walking Dead 9. sezon 11. bölüm Amerika’da 24 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak.